AvocadoStyle.pl

Nasze ubrania szyjemy w Polsce

Sukienka na pogrzeb z klasycznym dekoltem i rozkloszowanym dołem

Cena: 289,00 zł 289.00
ilość szt.
Dodaj do listy życzeń
+
Tabela rozmiarów
RozmiarS(36)M(38)L(40)XL(42)XXL(44)
Szerokość w ramionach3738394041
Obwód w biuście8894100106112
Obwód w talii7076828894
Obwód w biodrach96102108114120
Długość rękawa2828,528,528,529
Długość całkowita103105107109111

 

* Tabela przedstawia wymiary produktu podane w centymetrach.

** Modelka ma 174 cm i ma na sobie rozmiar S.

+
Opis produktu

Opis

Sukienka na pogrzeb z klasycznym dekoltem i rozkloszowanym dołem. Elegancka sukienka na pogrzeb dla kobiet, które szukają klasycznej i stonowanej kreacji na uroczystość żałobną. Model wyróżnia się prostą górą, krótkimi rękawami oraz subtelnie rozkloszowanym dołem, który nadaje sylwetce harmonijne proporcje. Sukienka ma okrągły, zabudowany dekolt, dzięki czemu prezentuje się skromnie i odpowiednio do charakteru uroczystości pogrzebowej. Dopasowana góra płynnie przechodzi w wyraźnie zaznaczoną talię, a szeroki pas konstrukcyjny podkreśla sylwetkę bez potrzeby stosowania dodatkowych ozdób.

Dodatkowe informacje:

  • fason odpowiedni na pogrzeb i uroczystości żałobne
  • klasyczny, formalny charakter
  • okrągły, zabudowany dekolt
  • krótkie rękawy
  • dopasowana góra
  • wyraźnie zaznaczona talia
  • szeroki pas konstrukcyjny w talii

Skład:

95% poliester, 5% elastan

Ważne:

Pragniemy poinformować, że kolory i wzory przedstawione na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od tych rzeczywistych. Jest to spowodowane ustawieniem światła w studio, ustawieniem parametrów w państwa monitorach lub telefonach, a także zmianami w dostępności materiału na rynku.

Kod produktu: S240-pogrzeb-Style-Cudmoda
+
Koszty i czas dostawy
Czas dostawy:

Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio od polskich producentów.

Tabelę czasu realizacji znajdziesz -> TUTAJ <-

Koszt dostawy:

Płatność Przedpłata Pobranie
Paczkomat InPost 5,99 zł 17,99 zł
DPD Pickup 5,99 zł -
Kurier InPost 15,99 zł 19,99 zł
Kurier DPD 15,99 zł 19,99 zł
Kurier DHL 15,99 zł -

+
Zapytaj o produkt
Wypełnij formularz

lub

Szablony Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium