AvocadoStyle.pl

Nasze ubrania szyjemy w Polsce

Elegancka sukienka na pogrzeb do kolan z długim rękawem

Cena: 325,00 zł 325.00
ilość szt.
Dodaj do listy życzeń
+
Tabela rozmiarów
RozmiarS(36)M(38)L(40)XL(42)XXL(44)
Długość całkowita109109,5110110,5111
Szerokość ramion3536373839
Obwód w biuście96101106111116
Obwód w talii7277828792
Obwód w biodrach96101106111116
Długość rękawa5757,55858,559

 

* Tabela przedstawia wymiary produktu podane w centymetrach. Modelka ma 174 cm wzrostu i nosi rozmiar S.    

+
Opis produktu

Opis

Elegancka sukienka na pogrzeb do kolan z długim rękawem. Elegancka sukienka damska o klasycznym, ponadczasowym fasonie, która doskonale sprawdzi się jako sukienka na pogrzeb, uroczystości żałobne oraz inne formalne okazje wymagające stonowanego i eleganckiego stroju. Dopasowany krój podkreśla sylwetkę, zachowując jednocześnie prostą i minimalistyczną formę odpowiednią do oficjalnego charakteru wydarzenia. Charakterystycznym elementem modelu jest asymetrycznie ułożony dekolt z subtelnym drapowaniem, który nadaje klasycznej sukience bardziej wyrafinowanego charakteru. 

Dodatkowe informacje:

  • elegancka sukienka damska na pogrzeb i uroczystości żałobne
  • klasyczny fason odpowiedni na formalne okazje
  • asymetryczny dekolt z delikatnym drapowaniem
  • długie, dopasowane rękawy
  • zaznaczona talia
  • dopasowana linia sylwetki
  • długość w okolicy kolan

Skład:

65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan

Ważne:

Pragniemy poinformować, że kolory i wzory przedstawione na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od tych rzeczywistych. Jest to spowodowane ustawieniem światła w studio, ustawieniem parametrów w państwa monitorach lub telefonach, a także zmianami w dostępności materiału na rynku.

Kod produktu: S376-pogrzeb-STYLOVE-Cudmoda
+
Koszty i czas dostawy
Czas dostawy:

Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio od polskich producentów.

Tabelę czasu realizacji znajdziesz -> TUTAJ <-

Koszt dostawy:

Płatność Przedpłata Pobranie
Paczkomat InPost 5,99 zł 17,99 zł
DPD Pickup 5,99 zł -
Kurier InPost 15,99 zł 19,99 zł
Kurier DPD 15,99 zł 19,99 zł
Kurier DHL 15,99 zł -

+
Zapytaj o produkt
Wypełnij formularz

lub

Szablony Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium