

☀️ Ostatni dzień promocji z kodem: LATO15 - 15% rabatu na wszystko! ☀️
* Każdy zegarek jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu - ze względu na naturalne zabarwienie i ułożenie słojów drewna.
** Na każdym drewnianym zegarku możemy wykonać wykonać grawer do 70 znaków za 50 zł!
*** UWAGA! Produkty personalizowane nie podlegają zwrotowi i nie wysyłamy ich za pobraniem.
Czarny zegarek z drewna i kamienia - Plantwear to model, który podkreśla silne charaktery, będąc jednocześnie piękny i surowy. Hebanowa koperta łączy się ze stanowczą tarczą z kamienia, a czarny skórzany pasek stanowi dla nich stonowane tło. Jeśli lubisz klasyczną elegancję z niecodziennym twistem i uniwersalność ciemnych kolorów, ten solidny model ma szansę stać się Twoim ulubieńcem.
Pragniemy poinformować, że kolory i wzory przedstawione na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od tych rzeczywistych. Jest to spowodowane ustawieniem światła w studio, ustawieniem parametrów w państwa monitorach lub telefonach, a także zmianami w dostępności materiału na rynku.
Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio od polskich producentów.
Tabelę czasu realizacji znajdziesz -> TUTAJ <-
Koszt dostawy:
❤️ Pamiętaj - dostawa DHL do Żabek za 0 zł! ❤️