AvocadoStyle.pl

Jaki prezent na dzień ojca?

0

Dzień ojca - jaki prezent na dzień ojca wywoła uśmiech? 

Dzień ojca zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe święto wypada 23 czerwca. Przypominamy o tym już na samym początku, gdyż często ta data nam umyka i zlewa się z codziennymi obowiązkami. Mamy propozycje! Jeśli to czytasz, nastaw przypomnienie, budzik lub zaznacz w kalendarzu czerwonym kółkiem 23 czerwca. Niestety żyjemy coraz szybciej, co jest w pełni zrozumiałe, że uciekają nam nawet te większe okazje. Dlatego nasz zespół trendy ekspertów AvocadoStyle wychodzi naprzeciwko i profilaktycznie przypomina :) 

Oczywiście samo zaznaczenie w kalendarzu daty nie wystarczy - trzeba działać! Jaki prezent dla taty wybrać, aby zobaczyć uśmiech na twarzy? Jeśli wasz rodzic nie przepada nawet za drobnymi prezentami na dzień ojca, najlepszą z możliwych opcji jest poświęcenie mu tego dnia w pełni - mimo różnych, licznych spraw dziennych. Jesteśmy pewni, że obecność dziecka jest wartością nadrzędną w hierarchii przeróżnych kupnych upominków. Pamiętajmy, że niektórzy mężczyźni mają zbudowaną inną wrażliwość i nie będą od nas wiele oczekiwać z okazji dnia taty, tym bardziej nakłaniamy do przejęcia inicjatywy w ten szczególny dzień. Dla osób chcących zrobić coś ponadto przygotowaliśmy kilka propozycji wspólnego dnia jak i również potencjalnych drobnych upominków, które idealnie nadadzą się na prezent na dzień ojca

zegarek męski z drewna na dzień taty
zegarek drewniany męski na dzień ojca
meskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją na dzień ojca
przeciwsłoneczne okluary na dzień ojca z polaryzacją z miedzianymi szkłami
okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją na dzień ojca z drewna

Jaki prezent na dzień ojca wybrać poza miastem?

Wspominaliśmy o spędzeniu wspólnego czasu jako prezencie na dzień ojca. Jednak nie zostawimy Was bez wachlarza możliwych opcji, tych miastowych i tych poza miastem. Kluczowym i fundamentalnym punktem wyjścia, jest rozpoznać co, Twój ojciec chciałby porobić, ponieważ nie zapominajmy, że jest to jego święto i przede wszystkim, do niego należy wybór. 

Jeśli Wasz rodzic jest otwarty na propozycje, zastanówmy się jaki prezent na dzień ojca, w postaci spędzonego dnia, wybrać.

Z pewnością pierwszą myślą, jaka przyjdzie nam do głowy, będzie „wypad za miasto”. Świetny pomysł, jeśli twój tato pracuje bądź mieszka w mieście. Przebywanie w miejskiej dżungli, wśród pędzących ludzi, aut, autobusów staje się drażniące. Dobrze wiemy, że pośród natury, na przykład w górach albo w lasach, czas inaczej płynie. Spokój i dźwięków dobiegająca z przyrody zadziała jak panaceum na stres, stanowiąc idealną przeciwwagę do miasta. W trosce o zdrowie, ale również jako prezent proponujemy okulary męskie z polaryzacją z filtrem UV400, które znajdują się w naszej ofercie. Dlaczego akurat te konkretne okulary? O tym Co to jest polaryzacja? Co daje polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych?, pisaliśmy już na naszym blogu. Zachęcamy to zapoznania się z naszym wpisem, ponieważ zależy nam na Twoim komforcie, ale też na zdrowiu Twoich bliskich. Może, drobny prezent na dzień ojca w postaci właśnie okularów będzie początkiem częstszych wypraw górskich, bądź leśnych Waszych ojców. Odbiegając już od tematu leśnych wędrówek i wracając do miasta, w którym przemieszcza się Twój tata. Jazda samochodem może również być niebezpieczne, jeśli nie posiadasz dostosowanych okularów do promieni słonecznych. Uważamy to za ważny, często bagatelizowany temat. Jest jeszcze czas! Poczytaj o okularach przeciwsłonecznych z polaryzacją i zastanów się, czy może to nie będzie idealny prezent dla taty. 

czarne okulary przeciwsłoneczne na dzień ojca
drewniane okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją na dzień ojca
męskie oklary przeciwsłoneczne z polaryzacją na dzień taty
męskie okulary przeciwsłoneczne na dzień ojca z polaryzacją
okulary przeciwsłoneczne niebieskie na dzień ojca
okulary przeciwsłoneczne zaokrąglone z polaryzacją na dzień ojca

Jaki prezent na dzień ojca wybrać w mieście?

Rynek,

Kilka uliczek –

Oto całe miasto.

Wszędzie jest bardzo blisko…

Dosłownie dwa kroki. Autor: Ryszard Marek Groński

No właśnie. Miasto, rynek, centrum daje ogromne możliwości pod względem nawet turystycznym. Jak dużo wiemy swoim mieście? Nasz tato pewnie wie więcej. Spacer deptakami na pewno wywoła wspomnienia z czasów pierwszej młodości waszego taty. Chęć posłuchania co On ma nam do opowiedzenia, będzie już stanowić dobrym pomysł na prezent na dzień ojca

Jeśli poczujecie, że taka forma turystyczna jako prezent dla taty, nie byłaby odpowiednia, zawsze dobrą alternatywą są pobliskie bary, restauracje, kina, bądź może teatr. Jakiś czas temu pisaliśmy na naszym blogu o tym Jak się ubrać do teatru i jaki strój wybrać?Taka forma rozrywki, w betonowej cywilizacji, będzie dobrą odskocznią od prozy miasta. Jednak nie tylko forma, ale i treść jest ważna. Tutaj wychodzimy z kolejną inicjatywą, jaki prezent dla na dzień ojca wybrać. W miejscach wysokiej kultury na przykład teatr, restauracje, ale również na co dzień, w pracy, przyjemnie ubrać zegarek męski. W naszej pokaźnej, ekskluzywnej ofercie zegarków męskich znajdziecie wachlarz możliwości wyboru pomiędzy zegarkami drewnianymi oraz zegarkami stalowymi. Styl, klasa i elegancja. Najprostsze rozwiązania, często okazują się tymi najlepszymi. A wybór zegarka jako prezent dla taty, wywoła pozytywną reakcję na jego twarzy.

stalowy zegarek męski na dzień ojca
elegancki zegarek męski na dzień taty
klasyczny zegarek na dzień ojca
męski zegarek na dzień ojca z drewna
drewninany zegarek męski na dzień ojca na skórzanym pasku

Jaki prezent na dzień ojca? Rozwianie wszelki wątpliwości

Mamy nadzieję, że nasz wpis poruszy Twoją wyobraźnie w kontekście, jaki prezent na dzień ojca wybrać. Będziemy cieszyć się jeśli zdecydujesz się, aby przeżyć Ten ważny dzień z Twoim rodzicem, czy to będzie w mieście, czy poza jego obszarami. Życzmy Wam, wybrania udanego prezentu z okazji dnia ojca. Razem z upominkiem nie zapomnijcie pozdrowić Waszych tatusiów dla których, życzymy dużo zdrowia, pięknych chwil oraz pociechy z Was.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szablony Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium